Gebze Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

Sertifikalar

imageimage
  • image
  • image
  • image
Gebze'nin köklü ailelerinden olan “ TÜRKER AİLESİ ” Merhum Dede Ali Türker'in Cumhuriyetimizin ilk yıllarında taksicilik yapması ve kardeşi Merhum Mehmet Türker'in Büyük Önderimiz ATATÜRK'ün şoförü olması nedeniyle girişimcilik ve taşımacılık ruhunu geçmişten kazanarak bugünlere getirmiştir.
Sayın Seyfettin Türker 1953 yılında TÜRKER TUR'u kurarak Gebze'ye ilk otobüsü getirmiş ve toplu taşımacılık hizmeti yapmıştır.
1965 yılında  ünvan değiştirerek TÜRKER TURİZM TEKSTİL GIDA OTOMOTİV SAN. VE  TİC. LTD. STi. adını alan firmamız 63 yıldır sektörde personel ve öğrenci taşımacılığı özel geziler vb. organizasyonları deneyimli personeli ve tecrübeli idari kadrosu ile teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri takip edip uygulayarak hizmetini sürekli geliştirmiştir.
Türker Turizm bünyesinde 10 - 18 kisilik araçlar en fazla 3(üç) yas, 18 - 27 kisilik araçlar 5(beş) yas, 27-46 kisilik araçlar 10 yas arasinda kullanılmaktadır.
Sürekli olarak degişime ayak uydurmak adına yenilemekteyiz. Her marka aracı firmaların tercihine göre tedarik edilmektedir.
Türker Turizm'in bünyesinde 63 öz mal olmak üzere 400 adet araç ile hizmet  vermektedir. Her an hizmette 5(beş) adet aracımız bulunmaktadır.
Servis araçlarımızın genel güzergahlarinda 2 (iki) aracımız ve yetıkili ulaştırma sorumlumuz bölgede araç kontrolü yapmaktadır.
Taşıdığımız her personel ise 50.000 TL'lik koltuk başı sigortamızdan faydalanmaktadır.
Özel günler (düğün, piknik, gezi, vb) için hizmet vermekle beraber VIP (hava alanı, hotel vs.) hizmetleri vermekteyiz.
Türker Turizm bayram, yılbaşı, cumhuriyet bayramı vs. özel günlerde her kişi ve bireyin katılabileceği geziler düzenlemektedir.
Tüm araçlarımız yolcularımızın güvenliği için GPRS sistemi ile online izlenmektedir.

 

Referanslar

Hayat Holding

Kastamonu Entegre

Feniş Holding

yılport

Hisar Çelik Döküm

nuh çimento

medical

Feniş Ticaret

Greif

ünimetal

Kocaeli büyükşehir belediyesi

Fentek Feniş Teknik Ürünleri

Altıntel melamin sanayi

Kartal Bombe

Alyak Katı Yakıt Pazarlama

mustafaustundag

Birlik Motor

Çamlıca Gıda Otomotiv san.tic

msc gemi

BMS

KHN Makina

Arvento Araç Takip Sistemi

Kullanıcı Adı
Kullanıcı Kodu 1
Kullanıcı Kodu 2