Gebze Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

Sertifikalar

imageimagePersonel taşımacılık 80'li yıllarda başlayan ve ülkemizin toplu taşıma konusundaki yetersizliği  neticesinde  ortaya çıkmış bir sektördür.


Şirket çalışanlarının sabah evlerine yakın bölgelerden araçlarla alınarak mesai saatlerine yakın şirkete bırakılması, akşam ise şirketten alınarak evlere yakın bölgelere bırakılarak yapılan taşımacılık hizmetidir personel taşımacılık ve  toplumda “SERVİS “ olarak adlandırılır.


1989 personel taşımacılık sektörüne giren ve o dönem ki sayılı  firmalardan olan Turker Turizm , uluslararası yıllar boyunca kaliteli, aksama oranı % 0,1 lerle hizmet vermiş ,  fiyat faktörü dışında hiç  bir nedenden dolayı  çalıstığı firmalarla işini kaybetmemiştir.


GPRS takip sistemi ile servis aracının İstanbul'un neresinde olduğunu internet üzerinden izlenmektedir.  Bunun dışında sistem aracın servis süresince kaç km. yaptığı , hangi güzergahı takip ettiğini, ani duruş veya  sarsıntı hareketlerini bizim tarafımıza rapor halinde sunulmaktadır.


Firmamızda her markanın  ürettiği 4, 8, 10, 12, 14, 18, 23, 27, 31, 43 ve  46 kişilik kapasitelerden oluşan araçlar kullanılmaktadır.


Bunlar 0-5 yaş aralığında olup, periyodik bakımları yapılan, egzoz emisyon değerleri ve lastik standartları  düzenli olarak kontrol edilen ve OGS kullanılan araçlardır.

Very Important Person (VIP) ingilizce lugatta çok önemli şahıs anlamına gelmektedir. Firmamız çalıştığı şirketlerin misafirlerine şehir içi transferleri veya davet gibi etkinlikleri için özel olarak dizayn edilmiş araçlar ve eğitimli personeli ile VIP hizmeti vermektedir.


VIP services hizmetinde taşınan yolcuları memnun edebilmek için organizasyonun kusursuzca işlemesi, hizmet veren personelin anlayışlı olması gerekmektedir.


Organizasyon yöneticilerinin telefonlarının 24 saat açık olması hizmetin diğer ayağını oluşturmaktadır. Kadromuzu tecrübeli ve birçok organizasyonu bizzat yürütmüş kişilerden oluşturmuş bulunmaktayız. Tur öğrenci servisleri hizmetini sevgili öğrencilerimizin okullarından evlerine güvenli, rahat ve zamanında yolculuk yapabilmesi için sunmaktadır.


Bu hizmet yeni araçlarla ve Valiliğin belirlediği koşullarda verilmekte, velilerimizin istekleri en kısa sürede  yerine getirilmektedir.

 

Referanslar

Hayat Holding

Kastamonu Entegre

Feniş Holding

yılport

Hisar Çelik Döküm

nuh çimento

medical

Feniş Ticaret

Greif

ünimetal

Kocaeli büyükşehir belediyesi

Fentek Feniş Teknik Ürünleri

Altıntel melamin sanayi

Kartal Bombe

Alyak Katı Yakıt Pazarlama

mustafaustundag

Birlik Motor

Çamlıca Gıda Otomotiv san.tic

msc gemi

BMS

KHN Makina

Arvento Araç Takip Sistemi

Kullanıcı Adı
Kullanıcı Kodu 1
Kullanıcı Kodu 2